İLETİŞİM

E-posta adresim üzerinden bana ulaşabilir yada aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

bilgi@sagliklihoca.com

İLETİŞİM FORMU

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

  12 Comments

  1. Emrah Reply

   Hocam ders çalışırken ve deneme sınavı çözerken boyum biraz ağrı ve tutulma oluyor bunun için ders aralarinda 5 10 dk yapılabilecek egzersiz videosu çekebilir mısınız rica etsem

   1. Sağlıklı Hoca Post author Reply

    İyi günler her yaş kategorisinde faydalı olacaktır, yaşlıların ise özellikle esneme hareketlerini yapması daha faydalı olacaktır, zorlayıcı direnç egzersizlerini yapmadan önce yaşlıların doktor onayı alması ve pilates bandı ile gösterilen hareketleri yapmaları yerinde olacaktır

  2. Dila Reply

   Hocam merhaba babam 56 yaşında kamburu çıkmaya başladı. Sitenizi yeni keşfettim tesadüf eseri buldum. Bence bu sitenin daha çok tanıtıma ihtiyacı var . Herkes faydalanmalı belki bazıları göremiyor. Allah razı olsun sizden . Çok çok teşekkürler.

  3. F.A Reply

   hocam sitenizi yeni keşfetttim çok faydalı bi site bence ama masabaşında yapabilceğimiz egzersizler de olmalı bence

  4. Burak GÜL Reply

   Hocam merhaba, kitabınız dün elime geçti bugün okumayı bitirdim ve kendi programımı oluşturmaya başlıyorum ancak benim sorum benim vücudum hemen hemen hiç esnek değil kesinlikle bağdaş kuramıyorum çömelmede sorun yaşıyorum çömelip duramıyorum geriye doğru düşüyorum egzersizleri yapmam herhangi bir sakınca oluşturur mu?

   1. Sağlıklı Hoca Post author Reply

    Merhabalar
    Hayır sorun olmaz aksine çok faydalı olur diyebilirim. Dikkat ettiyseniz hem kitapta hem de dik duruş akademisi programında yoğun bir şekilde esneme ve rahatlama (mobilite) hareketleri mevcut. Bunların zamanla size etki ettiğini ve rahatladığınızı göreceksiniz. Şimdiden iyi çalışmalar dilerim.

  5. GÜRSOY Reply

   Hocam merhaba. Kanaliniz ile yeni tanistim. Cok güzel paylasimlariniz var tesekkur ederim emekleriniz icin. Benim sorum yatarken kollarimi yastigin altina koyuyorum ve kollarima gece boyu yuk bindiriyorum. Bu da kollarimda agri meydana getiriyor. Kollarimi yukari kaldirirken zorlayabiliyorum. Bu konuda yatış pozizyonu, yastik vb oneriniz varmidir. Sorum sizinle ilgili degilse simdiden ozur dilerim.

   1. Sağlıklı Hoca Post author Reply

    Merhabalar Gürsoy. Bu tür alışkanlıkları olanlar için özel bir yastık var, yastığın orta kısmı delik olduğu için aynı anda bir kolunu ortasından geçirebiliyorsunuz. İki kol için maalesef uygun bir yastık yok. Her halükarda yüz üstü yatış tavsiye etmem, diğer düzlemlerde uyumaya çalışalım, alıştırmalar yapalım derim.

  Yorumunu paylaşmak ister misin?

  X